T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Sağlık Ortaokulu

Haberler

Ara

Cihanbeyli ve çevre köylerden okulların katılımıyla düzenlenen bilgi yaışmasına ortaöğretim öğrencilerimiz de yer aldı. Güzel ve çekişmeli yarışın sonunda kendi gurubunda ikinci sırayı alan öğrencilerimizi tebrik ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Ara

Okul öğrencilerimiz, patlamış mısır ve pamuk şeker eşliğinde eğlenceli bir şekilde 3 d sinema keyfini yaşadı.

Kas

24 Kasım Öğretmenler Günü, okulumuz öğretmenlerinden Mehmet Nabikoğlu´nun hazırladığı programla başladı. Daha sonra ilkokul ve ortaookul öğrencilerinin okuduğu şiir ve yazılarla devam  etti. Son olarak 7/A sınıfı öğrencililerinin hazırladığı müzikli oyun gösterisiyle ve öğretmenlere dağıtılan güllerle son buldu. 

Kas

İlkokul ve Ortaokul öğrencilerimiz, görevli arkadaşlar eşliğinde bilgilendirildi. Görevli arkadaşlar ilginç  deneyler yaptı, milyonlarca yıl önce yaşamış ve soyu tükenen 3 boyutlu Dinazor maketi eşliğinde çocuklar bunu görme fırsatı yakaladı. Akıl, mantıksal ve stratejik zeka oyunları oynandı. Vücudumuzun çeşitli organları tanıtıldı ve öğrencilere sorular sorulup bilen öğrencilere hediye  verildi.

Kas

Saygı duruşu yapıldı. Ardından günün anlam ve önemi 5/a sınıfı öğrencisi Ulaş APAYDIN tarafından okudndu.

Atatürk´ün Gençliğe Hitabesini 5/a sınıfı öğrencisi Yiğit YALIN tarafından okundu.

ilkokul öğrencilerimiz Atatürk ile ilgili şiirler okudu.

En son olarak okulumuz Fen Bilgisi ve Teknolojisi öğretmeni Nurgül AKIN tarafından çalıştırılan 8/a ve 7/a öğrencilerinin müzik gösterisi ile anma törenimiz sona erdi.

Kas

OKUL MECLİS BAŞKANLIĞI SEÇİMİ

Ekm

Top Sektirme Yarışması

Haz

May

Şbt

Okulumuz öğrencilerinden Yusuf Enes KOÇAK 115 doğru ile ilçemizde en yüksek 2. neti yaptı. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Şbt

TEOG sınavında toplamda en yüksek 3 neti yapan öğrencilerimizi madalya ile ödüllendirdik. Öğrencilerimizde, 120 soruda, Yusuf Enes KOÇAK 115 doğru, Ömer Veysel ÇAĞATAN 113 doğru, Hasan Yücedağ ise 101 doğru yaptı. Öğrencilerimize tebrik eder, başarılıarının devamını dileriz.